fbpx
Nefkus
Kreslený portrét - Sima
Štúdio má na starosti

Naša dvorná fotografka Simona

Už dlhšie mám to šťastie, že môžem robiť fotografie, ktoré majú pre mňa zmysel. Venujem sa portrétnej a produktovej fotke, a preto mám rada fotogenické a zvučné produkty, ktoré si to zaslúžia. Do fotenia sa nepustíme len tak zhurta, ale dopredu si určíme a naplánujeme všetky kroky. Dôležité je, aby sme si rozumeli a spolu vytvorili krásny výsledok.

Portréty

Všetci potrebujeme reprezentatívne fotky na web alebo životopis. Profesionálne portréty sú neoddeliteľnou zložkou každej spoločnosti, ktorá sa chce odprezentovať v tom najlepšom svetle.

Produktová fotka

Aj produkty na vašom e-shope potrebujú správne spracovanie. Naaranžovaný produkt komunikuje s celou identitou vašej značky a vytvára dôležité posolstvo pre zákazníčky a zákazníkov.

Architektúra

Realitná kancelária alebo stavebná firma chce odprezentovať svoje portfólio v najkrajšom svetle. Interiér nasvietime a zariadime tak, aby bol fotogenický.

Prezrite si

Naše Portfólio

Ukážky portrétov, produktových fotiek a v neposlednom rade aj podujatí pre tie nadôležitejšej chvíle strávené v kruhu kolegov alebo rodiny.

Potrebujete fotky?

Rezervujte si konzultáciu online