NEFKUS
aké vizuály tvoríme ?

Všetky možné

potrebujete vytvoriť identitu brandu, alebo jednoducho potrebujete upgrade toho, čo už máte. Design manuál, či moodboard sú pojmy im dobre známe a radi vám vyrazia dych, keď vám ukážu, čo dokážu. Razom budete mať svoj biznis ešte radšej!

Logo pre vašu firmu či web, ktorý priláka ľudí. Toto všetko vám ponúka Nefkus. Ohne, bubliny alebo geometrické tvary na tom nezáleží. Tu nemáme strach z ničoho. Všetko, čo treba urobiť, je kontaktovať nás.

Logá a firemná identita

Vaše logo evidujú ľudia ešte predtým, než vyskúšajú vaše služby, či produkty. Neriskujte, že si o vás budú myslieť niečo iné, čím ste a čo ponúkate. Správne logo vám pomôže lepšie zacieliť potencionálneho zákazníka. Navrhneme správnu vizuálnu stratégiu pre váš biznis.

APP a WEB UI/UX

Kto dnes nie je online akoby ani nebol. Preto váš biznis potrebuje webstránku. Kvalitnú webstránku. Peknú a ľúbivú webstránku. Potrebuje lásku a cit, ktorý jej dáme a vytvoríme vám web, z ktorého váš zákazník neodíde s nechuťou ale s príjemným pocitom. Navrhneme dizajn pre webovú či mobilnú aplikáciu so zreteľom na užívateľa.

Ilustrácie a grafika

Ilustrácie, posters, merch spracovávame denne ako na bežiacom páse. Neurazí nás spracovanie prezentácie, katalógu alebo letáku. Pri každej grafike sa naši grafici cítia šťastní 🙂
posledné projekty

NEFKUS-ný & šťavnatý dizajn, ktorý predáva