NEFKUS
s čím vám pomôžeme ?

vyberte si z našej ponuky

Navrhneme a vyvinieme vám softvér na mieru. Máme skúsenosti s dochádzkovými systémami, systémom riadenia kvality ale aj kompletným rezervačným systémom. Náš profesionálny tím vám dodá presne to, čo potrebujete a vaše firemné procesy sa stanú opäť efektívnejšie. Ak potrebujete len web či eShop neváhajte sa nás obrátiť.

eShopy

Mať eShop a mať naozaj nadupaný kvalitný eShop je rozdiel. Vyvíjame úspešné ecommerce riešenia so zreteľom na dosiahnutie najvyššej miery konverzie. Tvoríme plne automatizované shopy a optimalizujeme procesy, ktoré uľahčujú distribúciu produktov vašim zákazníkom, riadenie marketingových aktivít na strane správcu, tvoríme moduly na mieru a prepájame shopy s vašimi informačnými systémami.

Web stránky

Potrebujete web , ktorý predáva alebo jednoduchý prezentačný web či microsite pre váš produkt ? Nechajte to na nás. Prídeme, spíšeme, navrhneme a naprogramujeme web, ktorý zaujme vašich užívateľov. Chcete si ho administrovať sami ? Ani to nieje problém zvolíme vhodný redakčný systém a zaškolíme vašich kolegov.

Mobilné aplikácie

Od prvého nápadu cez wireframe až po funkčný prototyp a ostrú verziu. Potrebuje váš biznis mobilnú apku ? Nie je problém. Spíšeme požiadavky a mobilnú aplikáciu vyvinieme pre všetky potrebné platformy iOS / Android / Windows.
posledné projekty

Prezrite si čo sme v poslednej dobe spáchali