fbpx
Nefkus
kreatívne kroky

v premyslených plánoch

Pre vytvorenie komplexnej reklamy je potrebné, aby sme za danú značku/spoločnosť určitý čas „dýchali a žili“. Musíme sa zahĺbiť do problematiky a hľadať riešenia, ako vizuálne komunikovať jej činnosť. Spolupracujeme s firmami, s ktorými sa stotožňujeme, to dáva obom stranám možnosť napredovať a rásť. Tento princíp sa nám osvedčil a vyznačuje sa obojstrannou spokojnosťou.

Performance marketing

Spravujeme online kampane na platformách GOOGLE ADS, Facebook, Instagram ale aj cenových porovnávačoch pre eshopy.

Obsahový marketing

Nafotíme, natočíme, urobíme grafiku a napíšeme texty. Od vás budeme potrebovať iba schválenie obsahu.

Digitálna stratégia

Vypracujeme vám marketingovú stratégiu, ktorá zahŕňa analytickú, koncepčnú aj mediálnu časť. Správne zvolenou digitálnou stratégiou dosiahneme vaše ciele.

Ako to všetko začína?

Stratégia

Stratégia

Pred samotnou tvorbou značky je dôležité si spraviť prieskum trhu, aby ste zistili kto je vaša konkurencia. Nejedná sa len o produkty, ale aj o služby, ktoré môžu v konečnom dôsledku robiť markantný rozdiel.

Budovanie značky

Pred samotným návrhom identity alebo názvu služby sa trošku vrátime k stratégií. Nadstavíme si charakter značky, prejav či budeme vykať alebo tykať. Od toho závisí aký „tón“ zvolíme
pri vypracovávaní finálneho zámeru.

Budovanie
Tvorba produktu

Tvorba produktu

Značku už máte, čo teraz? Viete, čo budete predávať? Aké služby ponúkať? Pomôžeme vám upraviť, vymyslieť alebo zlepšiť aj produkt samotný. Na základe našich skúseností, analýz a aktuálnej ponuky trhu vám navrhneme produkt alebo službu presne podľa požiadaviek dopytu.

Kampaň a komunikácia

Naši kreatívci dôkladne rozpracujú stratégiu, následne vytvoria na mieru fotky, grafiky, videá, animácie a texty. Proste všetko, čo k dobrej kampani patrí. Vieme vymyslieť celú ideu a samozrejme ju aj zrealizovať.

Tvorba komunikácie
Mediálne nasadenie

Mediálne nasadenie

Keď je obsah hotový, je na čase ho zverejniť. Televízia, internet alebo pevná linka a poštové holuby…? Samozrejme ak budete chcieť a bude to sedieť do zadania a stratégie, sme schopný spraviť aj telemarketing.

Influenceri

Slovo, ktoré vyvoláva množstvo vášní, je momentálne zapísané v kuloároch reklamy, a tak rýchlo z nej nevymizne. Je dôležité, aby si značka pri spolupráci vybrala vhodného ambasádora/ku podľa svojich hodnôt.

Influenceri
Potrebuješ pomôcť?

Digitálne stratégie a marketing od 450

A teraz

Čo vlastne robíme?

Stratégia

Marketingový plán

Publikačný plán

Sezónne kampane

Go to market stratégie

Kreatíva

Grafika & UI/UX

Ilustrácia

Animácia

Fotky

Copywriting

Blogové články

PR

Scenáre

Kreatívne písanie

Social Media

Instagram

Facebook

Youtube

Google

PPC & SEO

Ad Words

Pixel

Optimalizácia

Audit

UI/UX

Prototyp

Ikonografia

Wireframe

Testing

Vyberáme z posledných kampaní

Úspešné online kampane NAŠICH KLIENTOV