NEFKUS
AJ vy chcete konverzie ?

pozrite ako vám môžeme pomôcť

Chcete sa starať o svoj biznis a nemáte čas, neviete alebo sa vám nechce riešiť facebook, instagram a web. Áno, aj s tým vám dokážeme pomôcť a rozbehnúť jednu z najdôležitejších zložiek vašej značky. Od testovania cez posty, súťaže a content robený na mieru vám vieme pomôcť so všetkým čo je s tým spojené. Čo máte z toho vy? (Nadupaný content, ktorý nemá ani váš sused :D)

Správa online kampaní

Spravujeme online kampane na platformách GOOGLE ADS, Facebook, Instagram aj cenových porovnávačoch pre eshopy. Inzerujte na tisícky produktov v eshop-e pomocou automatizovaných PPC reklám.

Social management

Nebudeme vás kŕmiť poučkami, jednoducho efektívne budeme spravovať vaše fejsbuky, instagramy a web, aby sme zvýšili dosah a konverzie. Od plánovania príspevkov, cez odpisovanie na správy od spokojných a menej spokojných zákazníkov

Idea making

Došli vám nápady a neviete čo máte robiť, alebo to nie je vaša šálka kávy, v takom prípade sa obráťte na nás my sme CREATIVE HOUSE. U nás aj steny sršia nápadmi.

PR & Copywriting

Články na web, texty ku grafike, k reklame, súťažiam a všetky iné vám spracujeme podľa presne zadanej témy a vašich požiadaviek. Nemusíte sa trápiť písaním textov, my ich jednoducho pripravíme za vás.

Tvorba contentu

Všetko čo potrebujete sme my. Nafotíme, urobíme grafiku a napíšeme texty. Jediné na čo vás budeme potrebovať je schválenie contentu, ktorý vám profesionálne pripravíme.

Influencers

Pracujeme s množstvom influencerov vhodných pre vašu značku. Ak takého nemáme v portfóliu, nájdeme ho pre vás alebo ho rovno vychováme.
postaráme sa o vás

ozvite sa priamo do officu