Kampaňové video

Explainer video

Slovné a textové výklady zaberú mnoho času. Animácia, či video sa javia ako vhodné alternatívy, kde je problém detailnejšie vysvetlený a zároveň vyobrazený, a v prípade potreby je taktiež možné si video prehrať aj viackrát. Častokrát je potrebné prezentovať určitú časť reality, či objekty, s ktorými sa bežne nestretávame a nie sú prístupné bežným ľuďom. Opäť je alternatívou k týmto druhom videí počítačová animácia, či krátke video, ktoré sú veľmi vhodné.

Jednoduchá animácia

Dokáže v krátkosti a v zredukovanej podobe zachytávať a prezentovať podstatné, vybrané časti objektov. Umožňuje nám modelovať skutočné situácie na vytvorenej počítačovej makete. Výhodou takto pripravenej animácie je fakt, že pozornosť pozorovateľa je zameraná priamo na podstatný detail pozorovanej udalosti a odstraňuje rušivé prvky skutočných udalostí. Skúsenosti z praxe poukazujú na fakt, že ako najvhodnejšie riešenie tohto problému sa javí kombinácia reálneho videa (považované za autentický materiál, ktorý zvyšuje dôveryhodnosť) s počítačovou animáciou.

Scenár

VOICEOVER- BILLA- ​AKTUALNY

BILLA ​prináša šikovnú aplikáciu do všetkých smartfónov.
S aplikáciou získate kedykoľvek prístup ku všetkým výhodám a zľavám s BILLA kartou.
SŤIAHNUTIE APPKY:
Aby ste mohli využívať všetky ​výhody, stiahnite​ si aplikáciu do smartfónu.
Pre plnohodnotné používanie aplikácie je potrebné prihlásenie do BILLA bonus.
Ak ešte nie ste členom, stačí vyplniť online formulár, kde zadáte svoju e-mailovú adresu, zvolíte si heslo a vypíšete osobné údaje označené červenou hviezdičkou. Na záver si zvolíte či požadujete aj zaslanie plastovej karty do vašej schránky. Zakliknite obe políčka pre získanie ​všetkých výhod​ a tiež súhlas s ochranou osobných údajov, potom už iba počkáte na potvrdzovací​ e-mail. Od tejto​ chvíle máte všetky výhody v smartfóne.
Ak už BILLA kartu máte, stačí ju aktivovať​ v aplikácii vyplnením e-mailu, hesla a zákazníckeho čísla, ktoré má formu 13-miestneho kódu na druhej strane ​BILLA​ ​ karty​, následne vám bude zaslaný aktivačný kód. Hotovo, karta je aktivovaná.
Začíname
Aké sú výhody aplikácie po prihlásení?
POUKÁŽKY:
V časti poukážky objavíte aktuálne zľavy. S aplikáciou BILLA môžete získať rýchly prístup k zľavám na vaše obľúbené produkty.
Myslíme aj na oslávencov. Vyplňte svoj dátum narodenia a v mesiaci Vašich narodenín Vám aplikácia aktivuje poukážku na 10%-tnú zľavu na celý nákup. A to nieje všetko.
S BILLA bonus získate doplnkové výhody aj u našich partnerov, napríklad ušetríte pri návšteve kín CINEMAX alebo pri kúpe kuchynských postrieb TESCOMA.
LETÁK:
V online akciovom letáku môžete listovať kdekoľvek a kedykoľvek. Neujde vám tak žiadny výhodný nákup.
TRVALO NÍZKE CENY:
Aby boli vaše nákupy ešte lacnejšie, jednoducho si zobrazíte produkty s trvalo nízkymi cenami, ktoré sú označené zelenou cenovkou v aplikácii, na webe alebo priamo na predajni.
NÁKUPNÝ ZOZNAM:
Poďme na nákup. V prehľadnej mape si nájdete najbližšiu o​tvorenú BILLA predajňu​. Vytvoríte si nákupný zoznam a počas nákupu odškrtnete to, čo už máte v košíku. Pri platbe jednoducho naskenujete vašu ​BILLA kartu ​a ušetríte ešte viac.
ZÁVER: Aplikácia BILLA Bonus vám prinesie pohodlie a prehľad o najčerstvejších zľavách. Nezabudnite, že s vašou BILLA kartou získate výhody nielen pre seba, ale aj pre celú svoju rodinu.

Storyboard

Motion Design

Výukové videá sa delia do niekoľkých oblastí, podľa svojho účelu avyužitia:

Výkladové – výkladové videá slúžia na bližší popis zložitých vecí, či problémov.

Demonštračné – demonštračné videá sú videá, ktoré zobrazujú pokusy ana týchto pokusoch demonštrujú určité fakty.

Simulačné – tento druh videí je využívaný navytvorenieaprezentovaniereálnych objektov vreálnom prostredí. Ukazuje nám správanie sa avzhľad objektu vtakomto prostredí.

Exkurzívne – dovoľujú nám nahliadnuť do nám neprístupného sveta. Vyobrazujú daný svet, skutočnosť alebo udalosť vreálnom čase aoboznamujú nás sfaktami, týkajúcich sa týchto skutočností.

Recenzívne – vdnešnej dobe obľúbené typy videí, popisujúce vzhľad, kvalitu či funkčnosť vecí.

Inštruktážne – inštruktážne videá nám ukazujú ako sa vysporiadať surčitou problematikou. Sú to vlastne videonávody, popisy rôznych postupov, či procesov.