Občas sa stane, že hľadáme nejakú kapelu pre naše akcie, pýtame si odporúčania a počujeme – títo sú vyborní, nemajú nič nahraté, ale…
A to je škoda! Rozumieme, že nahrávanie je drahé, ale promo videá su pre živé kapely potrebné ako soľ, keďže bez koncertov dnes menšie kapely zarobia len ťažko. Rozhodli sme sa preto spustiť nový produkt, ktorý nesie názov Show your show.

O čo ide?
Show your show vyzerá nasledovne: S kapelou prídete k nám do štúdia a nahráte spolu naživo jednu pieseň. Z nahrávania spravíme profesionálne video a čo je ešte dôležitejšie, spravíme vašej pesničke profesionálny mix a master na svetovej úrovni. Jediné čo potrebujete, je vedieť spolu NAOZAJ hrať, pretože Show your show sa nahráva naživo, na jeden take, celá kapela dokopy. Má slúžiť ako propagačný materiál pre promotérov, ktorý chcú vidieť ako viete hrať naživo a nezaujíma ich nahrávka piesne, na ktorej je 200 hodín práce v postprodukcii. Keďže Nefkusáci sa pohybujú na eventovom poli, máme jasnú víziu, ako má takýto materiál vyzerať, aby sa vám ponuky na koncert na sypali. Koniec koncov, možno budú aj od nás!

Buď prvý, kto ukáže svoju show… ZADARMO!
So spustením nášho produktu Show your show prichádza aj príležitosť pre teba a tvoju kapelu – vyhrať ho zadarmo! Ušetríš 400 euriek a budeš mať hudobné video so zvukom na svetovej úrovni. Všetko, čo musíš urobiť, je zaslať nám ho do konca septembra na studio@nefkus.sk.