ESFA E-SPORTS FOR ALL
O projekte
Web UI/UX
Biznisová stratégia
Vývoj webovej aplikácie
Marketingová stratégia
Projektové riadenie
Figma

Nápad, ktorý musel dozrieť


Sú zápasy, ktoré treba vybojovať na ihrisku a sú také, v ktorých sa hrá o online víťazstvo. Jeden z nich sme rozohrali pre ESFA – vývojom gamingovej platformy na organizovanie zápasov vo videohrách. Platforma vám nájde komunitu a pomôže vytvoriť tím, v ktorom nabijete protivníkov z druhej strany zemegule napríklad v CS-ku alebo League of legends. A okrem zbierania víťazstiev nad teroristami a zloduchmi zbierate aj finančný zisk. Zarábate iba tým, že s kamošmi hráte proti iným tímom.


Investičný projekt ESFA je plne hrateľný a má dostupnú registráciu, nie je však ešte monetizačne pripravený rozohrať hru naplno. Napriek tomu zasadil súperom na trhu niekoľko zásadných úderov. Aj keď ESFA nevstúpila na trh ako prvá, priniesla niekoľko výhod – možnosť príjmu vďaka aktívnemu hraniu alebo implementáciu veľkého množstva hier do hráčskej platformy. A to bol challenge, ktorý sme odvážne akceptovali.

.

ZADARMO PRE VŠETKÝCH, A NAVŽDY. PRÁVO HRAŤ SA MÁ KAŽDÝ

Z detskej izby rovno do vývoja!

Na Slovensku celkom nepoznaná a neprebádaná voda. Aj tak sa dá opísať platforma plná e-športu, ktorá v okolitých krajinách nemá obdobu. ESFA-Esports for All dáva priestor všetkým vášnivým hráčom, ktorí chcú gameing posunúť na iný level. Multifunkčná platforma združuje nielen hráčov, tímy, organizácie od výmyslov sveta, ale aj streamerov, redaktorov, média, lokálnych developerov hier, fanúšikov, ich sponzorov a stávkové kancelárie

Aký máme cieľ?

Platforma EFSA – Esports for All má tendenciu vytvoriť lepšie podmienky pre IT a herný priemysel na Slovensku, podporovať a združovať komunitu, získavať kvalifikácie v medzinárodnom merítku či sponzoringu. Ak si teda aj ty vášnivý hráč, ktorému nemôže ujsť žiadna novinka, mal by si zbystriť pozornosť. Vyzerá to tak, že na Slovensku práve vzniká pecka, ktorú nám budú závidieť aj vo svete.

Ďalší Projekt
Cryptomeda