TIME AFTER TIME
O projekte
Herný dizajn
3D modelovanie
3D rigging
Herný vývoj
Projektové riadenie
Unity
Blender

Virtuálne múzeum


Hrajte sa s virtuálnym svetom ako nikdy predtým s revolučnou VR hrou od Milana Rastislava Štefánika! Naša hra ponúka nezabudnuteľný zážitok plný dobrodružstva, vzrušenia a inovatívnych technológií.


Zažite pútavý príbeh, ktorý vás vtiahne do fascinujúceho sveta plného záhad a dobrodružstva. Vytvorená s použitím najnovších technologických trendov v oblasti VR, hra odzrkadľuje Milanov záväzok prinášať hráčom neuveriteľné vizuálne a zvukové detaily. Pre začatie vášho dobrodružstva si zabezpečte kvalitný VR headset a ponorte sa do virtuálneho sveta a začnite svoju vlastnú cestu za neznámym.

.

Kto si myslí, že mu slobodu druhí vybojujú, ten jej nie je hoden.

Milan a Mount Everest

Jeho dobrodružstvo, plné výziev a odhodlania, nás úplne uchvátilo.

Milan sa rozhodol vzdorovať obvyklým cestám a vybral si svoj vlastný tábor v úpätí najvyššej hory sveta. S výbavou pre extrémne podmienky a so srdcom plným odhodlania sa vybral do nehostinnej oblasti, kde sa stretol so silnými vetrami, nízkymi teplotami a výzvami, ktoré ho posunuli na hranice jeho fyzických a mentálnych schopností.

Pri súmraku pod hrebeňom Mount Everestu postavil Milan svoj tábor a zažil magický pohľad na vrchol hory, ktorá sa vypína nad ním. Noc strávil pod hviezdami, kde ticho hôr vytváralo nezabudnuteľný zážitok. V tej chvíli pocítil spojenie s prírodou a úctu k veľkolepému kráľovstvu, ktoré sa nachádza v srdci Himalájí.

Výzvy, ktorým Milan čelil v tejto nehostinnej oblasti, ho posilnili a naučili hodnotiť každý okamih. Jeho príbeh odráža jeho nezlomnú vôľu a odhodlanie dosiahnuť nemožné.

Milan Rastislav Štefánik nám ponúkol inšpiratívny pohľad na to, ako odolať výzvam a dosiahnuť svoje ciele v najnáročnejších podmienkach. Jeho príbeh nás nabáda k tomu, aby sme boli odvážni, presadzovali svoje sny a objavovali krásy, ktoré nám svet ponúka.

V prvom rade letec

V očakávaní nevídaných adrenalinových zážitkov sa Milan Rastislav Štefánik pustil do nečakaného dobrodružstva, ktoré vyvoláva vzrušenie a odvahu. Svojím jedinečným prístupom k dobrodružstvu sa rozhodol pre vyhodenie propagandistických letákov z dvojplošníka Caproni.

S týmto nevídaným prístupom k šíreniu myšlienok a posolstiev sa Milan postavil na palubu histórie a vystúpil z bežných ciest. Letel v dvojplošníku nad krajinou, kde vetrom vírili letáky so silným posolstvom a odkazom odolávajúcim propagande.

Celý tento adrenalinový zážitok vytvoril pocit slobody a odvahy v srdciach ľudí, ktorí boli svedkami tohto jedinečného podujatia. Hrdinský let s dvojplošníkom Caproni nebol len letom, ale symbolom odporu proti manipulácii a propagande.

Milan Rastislav Štefánik opäť raz ukázal, že dobrodružstvo nemusí byť len fyzickým výkonom, ale aj prostriedkom na šírenie slobodných myšlienok a hodnôt. Jeho odvaha a kreativita nechávajú dlhodobý dojem na tých, ktorí sa stali svedkami tohto jedinečného letu s dvojplošníkom Caproni.

Ďalší Projekt
Château Rúbaň spot