CABERNET SAUVIGNON ROSÉCHÂTEAU RÚBAŇ
O projekte
2D animácia
Adobe Animate
After effects
Ilustrácia
Projektové riadenie

Nápad, ktorý musel dozrieť


Prežite jedinečnú chuť a atmosféru s naším animovaným videom o víne Cabernet Sauvignon Rosé! Objavte svetovo uznávané víno s bohatou históriou a lahodnými tónmi. Ponorte sa do farebného sveta viníc, kde každé hrozno rozpráva svoj vlastný príbeh. S naším videom objavíte nielen chuť, ale aj celú osobitosť tohto jedinečného nápoja. Buďte inšpiratívni, buďte progresívni – objavte Cabernet Sauvignon Rosé s nami!


Ako prebiehala tvorba?

Pri tvorbe nášho 2D animovaného spotu sme sa sústredili na každý detail, aby sme dosiahli vynikajúci výsledok. Celý proces bol starostlivo premyslený a postupný, začínajúc konceptualizáciou až po finálnu úpravu.

Konceptualizácia: Na začiatku sme dôkladne premýšľali o hlavnej myšlienke a správnej interpretácii vína Cabernet Sauvignon Rosé. Definovali sme ciele a posolstvo, ktoré sme chceli preniesť prostredníctvom animácie.

Skica a storyboard: Vytvorili sme hrubé skice a storyboard, ktoré nám pomohli vizualizovať priebeh a štruktúru animovaného spotu. Tento krok nám tiež umožnil presne plánovať jednotlivé scény a ich prepojenie.

Ilustrácie a dizajn postáv: Naši ilustrátori sa venovali vytváraniu detailných postáv, prostredia a objektov, aby každý prvok spolu súvisel a dotváral celkový dojem. Dbali sme na to, aby každý detail bol presný a zaujímavý.

Pokračovanie

Animácia: Po schválení storyboardu sme prešli na animovanie jednotlivých scén. Využili sme špičkové softvéry a techniky animácie, aby sme dosiahli plynulý priebeh a živelnosť každej postavy a objektu.

Zvukový dizajn: Zvuková stopa je neoddeliteľnou súčasťou animovaného spotu. Preto sme venovali čas a úsilie výberu vhodnej hudby, zvukových efektov a prípadne aj hlasovej nahrávky, ktoré dotvárali atmosféru a emócie.

Finálna úprava: Nakoniec sme prešli k finálnej úprave, kde sme zladili všetky prvky do dokonalého celku. Kontrolovali sme farby, osvetlenie, efekty a editovali sme ich podľa potreby, aby sme dosiahli optimálny vizuálny výsledok.

Chute a vône namiesto slov,
sa lejú do iskrivých poém

Nazrite do backstagu

Ľudovít Nastišin je našim dlhoročným kolegom, ale najmä Art Directorom, ktorý spolu s nami produkuje obsah. Jeho tvorba nepozná hranice. S precíznym okom na detail a kreatívnym prístupom produkuje videá, ktoré oslovujú a inšpirujú. Dajte vašim projektom novú životnosť a objavte moc povedomia

Ďalší Projekt
TIME AFTER TIME