ChâteauRúbaň
O projekte
Tvorba marketingovej stratégie
Vizuálna a komunikačná stratégia
Správa sociálnych sietí
Video a foto produkcia
Performance kampane
Vývoj web stránok
Spolupráca človeka a prírody

Vinárstvo Chateau Rúbaň nájdete na okraji obce Rúbaň v areáli rozsiahleho lesoparku s dobovým kaštieľom. Vinárstvo patrí do Strekovského rajónu, ktorý je súčasťou južnoslovenskej vinohradníckej oblasti.

Spolupráca s unikátnym rodinným vinárstvom patrí medzi naše najdlhšie. Čo víno spojilo, dobrý nefkus rokmi potvrdil. Našou úlohou bolo od začiatku spolupráce komplexne pokrývať všetky marketingové a online aktivity vinárstva, vrátane správy sociálnych sietí.

/ Web stránka s eshopom.

Hĺbku koreňov pocítite v každom dúšku.

chateau ruban web

Výnimočný nárast popularity a lásky od zákazníkov vďaka inovatívnym a dobre premysleným marketingovým aktivitám. Spoločnosť si získala priazeň a dôveru spotrebiteľov vďaka svojmu kreatívnemu prístupu k propagácii a výbornej kvalite svojich vín.

Obsahový a natívny marketing

Chateau Rúbaň aktívne využíva sociálne médiá na komunikáciu so svojimi zákazníkmi. V pravidelných príspevkoch na Facebooku a Instagrame predstavuje nielen samotné vína, ale prináša aj pohľad do vinohradov a odhaľuje zákulisie vinohradníckej práce.

Aby Chateau Rúbaň získalo na sociálnych sieťach väčšiu interakciu so svojou cieľovkou, spustilo rôzne kreatívne súťaže, v ktorých fanúšikovia vinárstva uverejňovali a zdieľali svoje fotky s fľašou lahodné vína z Rúbane. Prirodzene tak šírili povedomie o značke a zvyšovali dopyt po ich produktoch.

Silná online prítomnosť

Webstránka je digitálnou bránou, cez ktorú vstupujú potenciálni zákazníci a už na jej prahu môžu nájsť základné informácie o značke a jej službách. Brána vinárstva Chateau Rúbaň je obrastená viničom a pretkaná príbehmi. Web vinárstva hneď v úvode ponúka informácie o vínach, histórii podniku aj pripravovaných podujatiach. “Prehľadná a pútavá webstránka zabezpečí, že budete vnímaní ako relevantný a ľahko dostupný partner.” Hovorí majiteľka vinárstva a my musíme súhlasiť.

“Náš digitálny domov otvára dvere do jedinečného sveta našich vín. Od príbehu vinárstva, cez nápadité degustácie, všetko na jednom mieste. Nie je to však len informačný portál, je to miesto na dialóg. S naším blogom a možnosťou klásť otázky, s nami môžete jednoducho komunikovať a zdieľať svoje dojmy.” Dodáva pani majiteľka. 

Percentuálna odozva na kreatívny prístup k propagácii a interakciu so zákazníkmi stúpla o viac ako 30 % v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.

PRÍBEHY ANIMOVANÝCH ETIKIET, VIDEOSPOTY ALEBO RUČNE KRESLENÉ VIDEÁ, BOLI LEN ČEREŠNIČKOU NA TORTE

Dali sme život etiketám

Každé víno vo vínnej pivnici v Rúbani je jedinečné. Každé má vlastný charakter, osobitý buket, farbu aj chuť. A etikety rúbanskych vín sú rovnako unikátne. Všetky z nich majú vlastný motív a vlastný príbeh. Spája ich však jednotný štýl a minimalistická ručná kresba.

Etiketám dominuje čistý priestor na takmer trojrozmernom papieri. Mapujú strekovský región a jeho históriu a je príznačné, že v nej často narážame na dobový dopravný prostiedok. Staré auto, parný rušeň alebo koč charakterizujú svoju dobu. Viažu sa k nim emócie a príbehy, rovnako ako k dobrému vínu.

“Vína Chateau Rúbaň sú taktiež produktom súčasnej doby, sú však hlboko spojené s regiónom, odrážajú jeho charakter a našu vášeň pre vinohradnícku prácu. Našim cieľom je ponúkať čistý, jasný a priezračný zážitok od vizuálu fľaše, až po posledný dúšok jej obsahu.” Uzatvára Vladimíra Ollé.

Ďalší Projekt
PivnicaČebovce