Naskilluj sa – November ’89

V spolupráci s Nadáciou Pontis a agentúrou Čo si sme priniesli video “Naskilluj sa”. Stotožňujeme sa s týmto názorom a preto sme z projektu, ktorého poslaním je osveta, mali radosť.
Odborníci a odborníčky zo svojich odvetví sa podujali na projekt pri ktorom chodili do škôl a snažili sa mládeži na stredných školách priblížiť život pred novembrom 1989.

Vďaka Novembru ’89 ti dnes nikto nekecá do toho čo, kedy, ako a s kým musíš robiť. Tvoj potenciál rásť nemá hranice. Nezabúdaj však, že ak chceš zahviezdiť, musíš myslieť kriticky, zvládať kreativitu, pestovať vytrvalosť, makať na sebe a rozvíjať svoje skilly.

Niekedy chcete povedať veľa a ukázať to veľmi jednoducho a symbolicky. Ruky predstavujú všetkých tých, ktorí sa na povstaní podieľali, pretože to nebolo len o jednotlivcoch. Aj takúto myšlienku viete podať animovaným filmom, ktorý môže zároveň pôsobiť motivačne a cool pre mladých ľudí. Pri tomto projekte sme sa snažili vybrať hlas interpreta, ktorého hlas je dostatočne rozpoznateľný a známy. Bol ním Strapo.

Frame by frame animácia je zdĺhavý proces, ale výsledok je nezameniteľný.

Pracujeme v programoch od Adobe, a to presnejšie v Adobe Animate a After Effects. Kombináciou týchto dvoch programov vieme dosiahnuť naozaj divy a presne to sa snažíme dosiahnuť.

Späť
NEFKUS: to je strašný názov
Ďalší
Ako sa rodí videoklip?