Prečo práve my?

Ahoojte, 
Začnem rovno “zhurta”. Dlhšiu dobu som premýšľala čo by ľudí mohlo zaujímať o našom štúdiu. Sme to my? Naša práca? Spôsob tvorby? Alebo čím sa líšime? A prišla som nato!! Každého z Vás zaujíma niečo iné, ale všetkých Nás spája jedno, a tým je predsa ten samotný ZÁUJEM . Prečo je NEFKUS miestom kde by si chcel tráviť svoj voľný čas, pracovať alebo byť naším klientom? Odpoveď je jednoduchá, pretože u Nás, kde je vkus, musí byť aj NEFKUS. Viete ako to myslím? No predsa, že si tu miesto nájde každý od milovníka komixov, skatera, či osoby, ktorá chce podnikať. Okrem iného sa u Nás nezaobídeme bez aktivít ktorou je aj jóga. Možno som Vás práve prekvapila, a teraz príde ďalšie prekvapenie….Jógu cvičíme v PIATOK po ROBOTE!! Chápete to? Kto by chcel dlhšie ostávať v robote s kolegom? Verte či nie, sme to my, a nie preto, že musíme alebo Nám šéf prikázal ťahať nadčas, jedonoducho Vás ten priestor vtiahne do seba, že sa ani nenazdáte a už je večer. Veľmi sa teším, že už prichádza leto, pretože máme k dispozícií strechu na ktorej sa pri západe slnka bude cvičiť ako z filmu v ktorom závidite hlavným postavám kde sa to ocitli (samozrejme v dobrom).
Život v NEFKUSe nie je len tvrdá práca a žiadna pláca.
Naším cieľom je, aby ľudia , deti, živnostníci, freelanceri,  skrátka každý kto od nás odchádza, šiel s úsmevom na tvári a so spokojným odvedením svojej práce a zároveň sa túžil vrátiť znova. 
U nás platí: šťastný zamestnanec= spokojný zamestnávateľ

Čo ťa nenaučí život, to ťa naučí 

Marek Cíbik

Vitajte v pokračovaní príbehu o 3 hlavách. Dnes nás čaká v poradí druhá a neodmysliteľná v celom procese tvorby NEFKUSu. S radosťou Vám predstavujem Mareka. Marek oficiálne zastáva pozíciu CEO, ale jeho oborom je vývoj IT riešení a komunikácia s klientom. Áno vďaka jeho komunikačným schopnostiam máme na stoloch nové projekty a môžme sa tešiť z práce na tomto úžasnom mieste. Vo voľnom čase (ktorého nie je veľa) sa zvykne venovať svojím deťom, ale záľubu si našiel aj v byciklovaní. Jeho prednosťami sú schopnosť presvedčiť Vás o niečom o čom pochybujete a zároveň pri jeho rýchlom živote ste nútení byť ráno expertom na zváranie a večer vedieť hrať na saxofóne. Ako raz Martin povedal : ‘’Dokáže dýchať tam kde iný nemôžu’’ a veru že sa nemýlil. Aj to zahŕňa práca po boku Mareka. Obľubuje aktívny odpočinok a nepohrdne ani kvalitnou pedikúrou. 

  • Má rád- šoférovanie a nové príležitosti
  • Nemá rád- pomalých ľudí, administratívu a keď mu niekto prestaví kávovar

Späť
Toto snáď nie je možné, NEFKUS má ďalšiu novinku!
Ďalší
Ako správne nazvučiť videohru