Toto snáď nie je možné, NEFKUS má ďalšiu novinku!

A JE TO TU!


Ahojte kamoši, áno správne máme ROBOTA a sme z toho nadšení. Meno zatiaľ nemá a dostali sme ho k nám cez okno. Jeho spojazdneniu sa venovalo 6 ľudí. Spolu s robotom prišla aj veľká zodpovednosť. To, čo dokáže sme okúsili pri prvom oficiálnom natáčaní pre spoločnosť CHATEAU RUBÁŇ. Požiadavka zo strany klienta bola jasná. Natočiť video , ktoré by odzrkadlilo výnimočnosť vína, pretože toto víno je darom  prírody a rúk ktoré milujú svoju prácu. Prípravy na natáčanie trvali okolo mesiaca a natáčalo sa celý deň, od skorého rána do neskorého večera. Kľúčovým pre Nás bolo spoľahnúť sa na umelú inteligenciu a nie ľudskú ruku. A nič lepšie sme ani nemohli urobiť. Dôvera, ktorú sme vložili do nášho kamoša sa nám vrátila späť dvojnásobne. Robota sme použili aj pri natáčaní stoličiek NESEDA ale aj pri “stopmotione” pre švajčiarskú značku SOLA Switzerland. 
Viete čo všetko dokáže takéto robotické rameno? Tak napríklad doteraz sme využili 180 stupňový záber , ktorý by robot dokázal urobiť aj milión krát a pritom stále bez najmenšieho rozdielu. Nie je tajomstvom, že s takouto technikou dokážeme natočiť padajúci predmet z 2 rôznych strán – prečo je to také špeciálne? Poviem Vám len , že si to skúste s kamerou/telefónom a zistíte že to nie je možné natočiť ľudskou rukou.

Ako sa hovorí viac hláv viac rozumu

Martin Shulte

Platí to aj u Nás. Našou v poradí treťou a zároveň aj poslednom hlavou nemôže byť nik iný ako Šule. Mnohí z Vás ho poznajú z videopriemyslu. Jeho prednosťami sú  tupý humor (ktorým je známy všade kam príde) a láska k deťom. V NEFKUSE uzatvára posvätné trio. Aj keď sa jeho život za posledný rok zmenil -Presťahoval sa na východ , tak vždy rád zavíta do Trnavského prostredia, za Nami. Jeho rodiskom je mesto Pezinok a chuťové bunky mu vždy poteší bageta z Lahôdok u Katky. Jeho prínos v NEFKUSe je vo VIDEO PRODUKCII, natáčaní klipov, reklám a všetkého možného, ale administratíva, tá mu veľmi nechutí. Jeho pýchou sú samotné videá fantastik4 – keby ste sa mu chceli prihovoriť tak odporúčam ísť touto cestou alebo ho pozvať na slivovicu. Aj keď má Šule svoj vek, netreba ho hádzať do starého železa. Keď ho pozveš na slivovicu tak rátaj s tým, že to bude dlhá noc na konci ktorej prehráš iba ty. Je síce možné že Šule príde o telefón, ale ty, milý čítateľ, prídeš o česť. 

Má rád – svojich kamarátov a rodinu
Nemá rád – vodičov, ktorý nevedia jazdiť po diaľnici

Späť
Video spot Château Rúbaň Grand ’17
Ďalší
Prečo práve my?