Najnovším počinom počas karantény sa stala spolupráca medzi štúdiom Nefkus a firmou Artzenal. Ľudia z tohto tímu sa venujú tvorbe 3D obsahu. Poskytujú rozsiahle služby v oblasti vizuálneho designu, 2D a 3D grafiky tvorenej plejádou najmodernejších inovatívnych techník, šitích na mieru podľa potrieb zákazníkov.
Artzenal sprevádza projekty ako kompletný servis v oblasti real time renderingu, modelingu, optimalizácie modelov a fotorealistických textúr pomocou 3D skenovania.

Ak sa chceme lepšie pozrieť na ich špecifickú prácu, tak sa venujú najmä trom oblastiam:


2D – ilustrácia a concept art

Digital design, storybord, Comics, Artwork – do hier, videí, na plagáty alebo pre kampaň. Artzenal team má skúsenosti a kreatívnu silu z desiatok projektov v rôznych odvetviach.  

Pred pár dňami bola zverejnená spolupráca Footshop x Adidas. Dva roky spolupracovali na uvedení limitovanej edície tenisiek a práve Artzenal stojí za 3D vizualizáciou návrhu tenisiek s modrotlačou.

3D – modeling

Ako profesionálne štúdio ponúkajú veľké množstvo techník a prevedení. Napríklad na nasledujúcom obrázku vidíte 3D model charakteru ženy, ktorý je finálne otextúrovaný. Celý proces zahŕňa návrh, modeling, texturing a potom nasadenie do enginu ako napr. Unreal engine.

Navštívte Artzenal

3D scan architektúry

Znamená zachytenie a prenos exteriérov, interiérov a objektov do exaktných 3D dát s maximálnou mierou presnosti. Vďaka kombinácii laser-scanningu a fotografických techník je zachytený stav možné použiť vo virtuálnych prehliadkach a v oblasti e-tourismu. Artzenal je zárukou vysoko štandardizovanej práce. Samozrejmosťou je ich špeciálny fokus a know-how na náročné a technicky komplexné modely.